Yukarı

Credits

  • Photos by:
  • Video by:
KIŞ


2020

Koleksiyon

HAKKIMIZDA

Hünerli Giyim 1992 yılında kurulmuş olup bayan dış giyim üzerine faaliyetlerine devam etmektedir. Tamamen kendi çizgisi üzerinde sezon koleksiyonlarını en geniş yelpazede hazırlayan firmamız özen ve titizlikle ulaşılmamış en yeni noktaları müşterilerinin beğenisine sunmaktadır. Üretmiş olduğumuz ürünler şuan Türkiye'nin yedi bölgesinde, birçok şehrimizde bayi ve seçkin mağazalar aracılığıyla son kullanıcıların beğenisine sunulmaktadır.

Markalarımız

Ürünlerimiz Sezgin, Hünerli, Güzin ve Seher tescilli markaları ile değerli müşterilerimizin beğenisine sunulmaktadır. İmal ettiğimiz bütün ürünler firmamız tarafından garanti kapsamında satış yapılmaktadır.

ÜRÜNLERİMİZ

Firmamız şuan bayan manto, bayan kaban, bayan pardesü, bayan kap ve bu tür ürünlerin farklı versiyonlarıyla hizmet vermektedir. İmalatta kullandığımız kumaş, astar, tela ve diğer yardımcı malzemeler özel olarak seçilip itina ile değerlendirilmektedir.

HİZMET AĞIMIZ

Üretmiş olduğumuz ürünler Türkiye’nin yedi bölgesinde, birçok şehrimizde bayi ve seçkin mağazalar aracılığıyla son kullanıcıların beğenisine sunulmaktadır. Firmamız ayrıca Avrupa, Kuzey Afrika, Orta Asya ve Ortadoğu ülkelerine yaptığı ihracat ile de dış piyasada da adından söz ettirmektedir.

İLETİŞİM

Tel: 0 332 235 56 86

Musalla Bağları Mah.
Kazım Ayvaz sok. No : 68
Selçuklu / KONYA

bilgi@hunerli.com.tr
www.hunerli.com.tr

Name
Email
Message